fbpx

ОДА визначило пріоритетні напрямки, за якими працюватиме у 2017 році

Відповідні завдання під час сьогоднішньої робочої наради були поставлені перед керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Зокрема, голова облдержадміністрації нагадав присутнім, що під час останньої селекторної наради під головуванням Віце-премєр-міністра України Павла Розенка було розглянуте питання щодо впровадження з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 гривень. Відповідно, перед окремими структурними підрозділами облдержадміністрації, зокрема фінансів, освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту населення, визначили завдання щодо вчасного нарахування відповідних виплат працівникам бюджетної сфери, з тим, щоб у січні люди отримали заробітну плату у повному обсязі та у визначені законодавством строки.

Окремо голова облдержадміністрації акцентував увагу на питання зростання заробітних плат у освітянській галузі. Зокрема, згідно із прийнятим рішенням, з 1 січня 2017 року посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів підвищуватимуться на 2 тарифні розряди. Окремо Сергій Кузьменко доручив департаменту фінансів, управлінню освіти, науки, молоді та спорту, департаменту охорони здоров’я, департаменту культури, туризму та культурної спадщини ОДА оперативно підготувати на розгляд депутатів обласної ради проект рішення, у якому передбачити збільшення посадових окладів педагогічних працівників закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів уже з початку нинішнього року, а не з 1 вересня, як це передбачено урядовою постановою.

Додати коментар