fbpx

Облдержадміністрації посилить заходи безпеки під час святкування Нового року та Різдвяних свят

Голова облдержадміністрації доручив посилити заходи безпеки під час святкування Нового року та Різдвяних свят

На цьому Сергій Кузьменко зробив наголос під час сьогоднішнього засідання оперативного штабу за участі керівників “силового блоку” області.

Незабаром Новорічні свята. Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог пожежної безпеки, під час використання піротехнічної продукції, свято в одну мить може перетворитися на трагедію. Отже, необхідно вжити невідкладних протипожежних заходів, щоб мінімізувати можливі негативні наслідки, що можуть виникнути під час святкувань, – наголосив Сергій Кузьменко.

Очільник області також поставив завдання перед обласним управлінням охорони здоров’я щодо готовності медичних закладів забезпечити на належному рівні надання невідкладної допомоги громадянам, з урахуванням можливого збільшення навантаження на лікувальні установи у святкові дні. Адже як свідчить практика, жодні масові святкування не обходяться без алкогольних отруєнь, бійок та інших протиправних дій.

У цьому контексті голова облдержадміністрації поставив завдання і перед керівництвом Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області – забезпечити під час свят громадський порядок та безпеку дорожнього руху в усіх населених пунктах області.

Додати коментар