fbpx

Новоархангельську РДА очолив Олександр Маличенко

Новоархангельську РДА очолив Олександр Маличенко. На посаді його офіційно представила сьогодні, 11 лютого, заступниця голови Кіровоградської ОДА Тетяна Волинець.

Про це йдеться на сайті Кіровоградської обласної державної адміністрація.

«Олександр Маличенко – це ще один фіналіст програми «LIFT», який успішно подолав усі етапи конкурсного відбору. Впевнена, що досвід, знання і любов до рідного краю допомагатимуть йому плідно працювати на благо громади й ефективно виконувати завдання Президента України та Уряду», – наголосила Тетяна Волинець.

Сам Олександр Маличенко під час представлення відзначив, що народився і виріс у селі Торговиця Новоархангельського району. Має досвід роботи в державному управлінні, органах місцевого самоврядування та бізнес-сфері.

«Для розвитку краю потрібні як зовнішні, так і внутрішні інвестиції. Маємо працювати настільки ефективно, щоб повернути довіру громадян до влади», –відзначив новопризначений очільник РДА.

Нагадаємо: Президент України призначив на посади голів районних державних адміністрацій Кіровоградщини керівників кількох РДА. Новомиргородський район очолила Алла Дворніченко, Олександрівський – Андрій Лапа, Новоукраїнський – Віталій Пастушенко.

Напишіть відгук