fbpx

Наступного тижня відбудеться засідання сесії Міської ради міста Кропивницького

Друге засідання двадцять другої сесії Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання відбудеться 08 вересня.

Як інформує сайт Озон, про це йдеться на сайті міської ради.

Засідання має відбутися о 10:00. Втім, перелік питань, який має розглядатися на черговій сесії, відсутній. Ймовірно депутати будуть розглядати питання, які не встигли розглянути на минулій сесії.

Нагадаємо, на сайті міської ради з’явився проєкт рішення №4176 “Про передачу Лунгулу О.В. та Загоровському Д.О. в оренду земельної ділянки по вул. Мурманській, 41-д”. Проєкт рішення погодили на земельній комісії незважаючи на те, що в провадженні Кіровського районного суду м. Кіровограда перебуває кримінальна справа №404/1337/20, розгляд якої здійснюється в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42018121010000160 про обвинувачення Лунгула Олега Васильовича та Лунгула Василя Івановича у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), в якому Новенська селищна рада м. Кропивницького визнана потерпілим. Об’єктом злочину у даному провадженні є земельна ділянка з кадастровим номером 3510166900:22:140:0054 за адресою вул. Мурманська, 41-д, саме якою намагаються заволодіти Лунгул О.В. та Загаровський Д.О.

На минулій сесії даний проєкт рішення не було включено до переліку питань, втім не виключена можливість, що дане питання може з’явитися серед додаткових. Ми будемо слідкувати за перебігом подій.

Додати коментар