fbpx

На Кіровоградщині планують створити онлайн платформу для комфорту громади

У Кіровоградській області планують налагодити взаємодію органів місцевого самоврядування з громадянами за допомогою цифрових технологій.

Про це стало відомо сьогодні під час презентації проєкту “Цифрова система ефективних рішень для місцевих органів влади “Комфортна громада””, інформує Озон.

Ідея проєкту полягає в тому, що громадянам стає доступною можливість фіксувати проблемні зони регіону та публікувати фотографії на загальній карті громади. Це можуть бути випадки забруднення довколишнього середовище, неналежний стан дорожнього покриття чи подібні проблеми. За допомогою такої онлайн-платформи місцева влада зможе швидше реагувати на проблеми громади.

Проєкт презентували голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко та депутат Сергій Савченко.

Олександр Чорноіваненко відмітив, що сподівається на видіоення коштів з обласного бюджету для реалізації даного проєкту.

Даний проєкт реалізує ГО “Ліга вільних людей” спільно з цифровою агенцією “Е-Екологія”. Організаційну підтримку забезпечує Державна установа “Інститут економіки природокористування та сталого розвитку” Національної академії наук України та наукового супроводу кафедри інформаційної політики та цифрових технологій Національної академії державного управління при президентові України.

Додати коментар