fbpx

Міський голова заборонив кропивницьким лікарям спілкуватися з вищим керівництвом без дозволу

У Кропивницькому міський голова Андрій Райкович заборонив спілкуватися головним лікарям міста з обласним керівництвом та Міністерством охорони здоров’я без відповідного дозволу у міській раді.

Про це очільник міста заявив під час апаратної наради цього тижня, інформує Озон.

Звертаючись до начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, Андрій Райкович висловив своє невдоволення коментарем одного з лікарів стосовно коштів виділених на забезпечення киснем. За словами міського голови лікар зауважив, що лікарня не освоїть виділені кошти.

“Категорично заборонити головним лікарям спілкуватися з областю, з міністерством без отримання на те відповідного дозволу в міській раді”, – звернувся до Оксани Макарук Андрій Райкович.

Повне відео за посиланням тут.

Відомий у Кропивницькому лікар-онколог Андрій Гардашніков, на своїй сторінці у Facebook, висловив обурення стосовно такої заяви міського голови.

“Я розумію, що у нас в моді демонстративне порушення Конституції України. Але невже зараз є демонстративна заява, що Конституція України не діє в межах міста Кропивницький? Лікарі, головні лікарі можуть неправильно щось прокоментувати, помилитися, або навмисно проти міського голови щось там думати та так перекручувати та надавати неправдиві дані. Ну а можуть і правильно говорити. Але те, що не комфортно, щоб люди чули. Не комфортно міській раді та посадовцям. Треба розбиратися в кожному конкретному випадку. Все може бути. Але є цивілізований варіант. Спростувати. Надати докази. А не “закрити рота медикам”. А є варіант – порушити Конституцію України та ввести цензуру для окремо взятої професії в окремо взятому місті”, пише Андрій Гардашніков.

Нагадаємо, учора 3 листопада, депутати звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням виділити кошти на ліквідацію наслідків буревію у Кропивницькому, а також відшкодувати 54 млн грн витрачених на боротьбу з COVID-19.

Додати коментар