fbpx

Міністр розвитку громад і територій відвідав спортшколу у Кропивницькому, яку ремонтують вже два роки

Міністр розвитку громад і територій, в рамках робочого візиту, відвідав Обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву – 2  у Кропивницькому в якому тривають будівельні роботи.

Як повідомив сайту Озон помічник керівника ТОВ “Кіровоградський будівельний альянс” Антон Полковенко, спортзал планують добудувати до вересня цього року за наявності фінансування.

Для завершення ремонту потрібно близько 16 мільйонів гривень. Олексій Чернешов запевнив, що відповідні кошти будуть надані державою.

“Державним бюджетом України передбачено фінансування державного фонду регіонального розвитку у розмірі 4,9 мільярда гривень. Саме державний фонд і фінансує такі об’єкти. Вчора в Мінрегіоні відбулося затвердження обласних проектів і програм. І я можу сказати, що такі об’єкти будуть готові”, – прокоментував Олексій Чернишов.

Роботи по реконструкції будівлі було розпочато ще в кінці 2017 року. Зараз роботи не завершені, адже проект постійно змінювали і проводилися численні експертизи.

“З 2017 року було добудовано спортзал – квадратна площа збільшилася до 2886 м2. Тобто було добудовано близько 1350 м2. Також була зроблена вентиляція, був зроблений фасад, замінені всі вікна, замінена система каналізації та водопроводу. Наразі всі оздоблювальні роботи закінчуються і ми чекаємо можливість встановити якісне освітлення, покриття та обладнання для тренувань”, – говорить представник будівельної компанії Антон Полковенко.

Як зазначив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь у бюджеті області передбачено співфінансування даного об’єкту у розмірі 10%.

Додати коментар