fbpx

Майже 5 га землі у Кропивницькому планують віддати фігуранту кримінальної справи

Обвинувачений у намаганні привласнити земельну ділянку за адрсою вул. Мурманська 41-Д у Кропивницькому, колишній депутат міської ради Олег Лунгул, рішенням найближчої сесії може отримати майже 5 га землі на 25 років.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності, інформує Озон.

На засідання комісії з’явився депутат Михайло Бєжан, який не є членом цієї комісії, та запропонував включити до порядку денного питання про передачу Лунгулу О.В. та Загоровському Д.О. в оренду земельної ділянки по вул. Мурманська, 41-д, саме цієї земельної ділянки, яка і фігурує у кримінальній справі і є речовим доказом.

Голова комісії, депутат Валентина Яремчук, прийняла пропозицію. Таким чином питання може бути винесено на розгляд депутатів у рамках чергового засідання сесії, яке має відбутися 25 березня.

Втім, Валентина Яремчук, будучи обізнаною у даному питанні, не озвучила депутатам інформацію про наявність розгляду у Кіровському районному суді м. Кіровограда кримінальної справи передбаченою ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) фігурантом якої являється Олег Лунгул. Ділянку за адресою вул. Мурманська, 41-Д Лунгул хоче отримати на підставі розташування будівлі (цех №3) площею 33 тис.кв.м. на цій території. Однак фактично, за вказаною адресою, жодних будівель немає.

Майже 5 га землі у Кропивницькому планують віддати фігуранту кримінальної справи

“Ми живемо в правовій державі. Якщо є докази і справа в суді. Тоді суд все і вирішить. Комісія колегіальний орган і приймала рішення на основі документів і інформації що мала”, – прокоментувала Валентина Яремчук.

Втім, чому питання виноситься на розгляд депутатів до рішення суду, пані Яремчук не відповіла.

Також ми звернулися до ініціатора звернення Михайла Бєжана за коментарем.

“Я не знав про наявність кримінальної справи. До мене, як до депутата, звернувся Олег Лунгул. Я чув тільки його точку зору на це питання”, – говорить Михайло Бєжан.

Судовий процес по даній справі ще триває, наступне засідання відбудеться в Кіровському районному суді 30 березня.

Додати коментар