fbpx

МАФи у Кропивницькому мають бути естетичного вигляду і приносити дохід до міського бюджету

Малі архітектурні форми для ведення підприємницької діяльності у Кропивницькому повинні мати естетичний вигляд та наповнювати міський бюджет.

На цьому сьогодні, 10 лютого, під час апаратної наради наголосив секретар міської ради Андрій Табалов, йдеться на сайті міської ради міста Кропивницького.

Посадовець зауважив, що в обласному центрі досі не вирішена ситуація із впорядкуванням розташування тимчасових споруд.

– Незаконні МАФи у Кропивницькому стоять, а правил упорядкування законних — немає, хоча тривалий час ми говоримо про необхідність розробки комплексної схеми їх розташування по місту, – відзначив Андрій Табалов. – На рівні країни багато говорять про важливість інвестицій, на місцевому рівні МАФи — це ті самі інвестиції, тільки внутрішні.

Андрій Табалов назвав три основні умови, яким повинні відповідати торговельні споруди в Кропивницькому. По-перше, власники МАФів повинні вчасно сплачувати податки до міського бюджету. По-друге, тимчасові конструкції повинні мати гарний, охайний естетичний вигляд. І, по-третє, у торговельних точках повинні надавати якісний сервіс, а товар відповідати усім санітарним нормам. Секретар міської ради також доручив управлінню містобудування та архітектури підготувати звіт про стан розробки комплексної схеми та кількості проведених комісій з демонтажу незаконних споруд.

Leave a Reply