fbpx

Кропивницькі депутати за продовження мараторію на торгівлю землею

Від міської ради міста Кропивницького до Верховної Ради України буде направлено звернення з проханням продовжити мараторій на торгівлю землею.

Відповідне рішення підтримала більшість депутатів, сьогодні на засіданні міської ради, інформує “Озон“.

Голова фракції “Батьківщина” Олександ Цертій закликав колег підтримати його депутатський запит стосовно звернення до президента України Володимира Зеленського та депутатів ВРУ з проханням не допустити зняття мараторію на вільний продаж земель сільськогосподарського призначення.

В якості аргументу депутат відмітив, що у разі прийняття закону прості фермери не зможуть протистояти вітчизняним та іноземним аграрним гігантам. Це в свою чергу може призвести до непоправних наслідків.

“Відповідний проект закону з реєстраційним номером 2178 вже зареєстрований у Верховній Раді і проголосований в першому читанні. Якщо за цей закон проголосують в другому читанні, це може призвести до непоправних наслідків. Почну з тих небезпек якінесе в собі цей підхід, який нав’язують нам такі міжнародні інституції як МВФ та світовий банк. Це найбільші кредитори України, яким ми заборгували близько 50-ти мільярдів доларів. Звісно гроші просто так ніхто не дає. Є сумний досвід інших країн, які потрапили у цю пастку і в результаті в них почався економічний спад, занепад промисловості, зростання безробіття і як наслідок люди змушені шукати заробіток в інших країнах”, – звернувся до депутатів Олександр Цертій.

Leave a Reply