fbpx

КП “Теплоенергетик” отримає 46 млн грн з бюджету міста

Збиткове комунальне підприємство “Теплоенергетик” отримає фінансування з бюджету міста Кропивницького на погашення заборгованості.

Як інформує Озон таке рішення було прийнято на минулій сесії міської ради міста Кропивницького.

Згідно “Програми утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2020 рік” для забезпечння підприємств, що надають житлово-комунальні послуги з бюджету передбачається виділити майже 60 млн. грн.

11 млн. грн. фінансової підтримки отримає КП “Аварійно-диспетчерська служба” Міської ради міста Кропивницького на відшкодування витрат по ліквідації аварійних ситуацій у житловому фонді.

Майже 19 млн. грн. виділяється на покриття збитків від операційної діяльності КП “Теплоенергетик”.

27 млн. 230 тис. 047 грн. отримає КП “Теплоенергетик” для погашення заборгованості за спожитий природній газ за договором реструктуризації.

400 тис. грн. фінансової підтримки передбачено для комунального підприємства по утриманню шляхів (КППУШ) на погашення податкової заборгованості минулих років.

Як пояснити раціональність витрат коштів для КП “Теплоенергетик” коли значна частина направлена на погашення заборгованості підприємства? Що роботи із застарілим обладнанням та тепловими мережами, які розчаровують кропивничан частими проривами, а коштів на оновлення бракує? З такими питаннями ми звернулися до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Вергуна, однак отримати коментар поки не вдалося.

Нагадаємо, 6 березня працівники комунального підприємства “Теплоенергетик” в знак протесту перекрили дорогу центральної частини міста через борги по зарплаті. Зі слів активістів останнього разу вони отримували заробітню платну у січні цього року за грудень минулого року. Загальна сума заборгованості перед працівниками підприємства складала 17 млн. грн.

Додати коментар