fbpx

Голова ОДА Андрій Назаренко підписав меморандум про співпрацю з китайською діаспорою

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко та голова ГО «Китайська діаспора в Україні Лі Сюєган підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Як інформує пресслужба Кіровоградської ОДА, 2 жовтня, в обласній державній адміністрації відбулась зустріч з делегацією ГО «Китайська діаспора в Україні», передає Озон.

Враховуючи, що учасники делегації відвідують Кіровоградщину вперше, Андрій Назаренко ознайомив гостей із соціально-економічним та культурно-гуманітарним потенціалом області. Він підкреслив, що Кіровоградщина відкрита для конструктивного діалогу, співпраці і будь-яких ділових пропозицій.

«Кіровоградщина зацікавлена в реалізації спільних проектів з китайськими партнерами, зокрема налагодженні співпраці у видобувній промисловості і будівництві, обміні досвідом з вирощування та переробки сільськогосподарської продукції», – зазначив очільник області.

Андрій Назаренко наголосив, що співпраця з Китаєм має особливе значення для області в контексті розвитку зовнішньоекономічних зв’язків з країнами Азії. Він додав, що Кіровоградська область з 1995 року співпрацює з м. Сюйчжоу та провінцією Цзянсу Китайської Народної Республіки.

Під час зустрічі сторони підписали Меморандум про співпрацю.

«Сподіваюсь, що реалізація Меморандуму стане надійним фундаментом для взаємовигідної співпраці та сприятиме економічному зростанню області», – зауважив Андрій Назаренко.

Сторони висловили зацікавленість у подальшому розвитку та зміцненні українсько-китайської співпраці на регіональному рівні.

Додати коментар