fbpx

Голова Кіровоградської обласної ради привітав зі Всесвітнім днем здоров’я

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко звернувся до мешканців області з нагоди Всесвітнього дня здоров’я:

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає 70-ту річницю Всесвітнього дня здоров’я, що було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Наразі ВООЗ охоплює 53 країни Європейського регіону із загальною чисельністю населення – 900 мільйонів людей.

Всесвітній день здоров’я акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу. У 2020 році вся міжнародна спільнота об’єдналася у боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Ніхто так не розуміє цінність здоров’я, як працівники клінік, лікарень і госпіталів, котрі з обов’язку професії чи служби, надають медико-санітарну допомогу тим, хто її потребує.

Вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть нашому населенню.

Профілактика та увага до власного здоров’я є основою здорового суспільства, запорукою стабільного соціально-економічного розвитку країни. Закликаю всіх жителів Кіровоградщини бути свідомими й уважними, дотримуватися протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, вести здоровий спосіб життя. Пам’ятайте: ваше здоров’я — у ваших руках!

Висловлюю найтепліші слова вдячності вам – представникам найгуманнішої у світі професії. Ви, не шкодуючи зусиль і часу на боротьбу з хворобами, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, інколи піддаєте ризику власне здоров’я. У Всесвітній день здоров’я бажаю всім сили і терпіння, миру і суспільної злагоди. Всім хворим — якнайшвидшого одужання.

Всім нам — бути здоровими і життєрадісними!

Додати коментар