fbpx

До ТВК у Кропивницькому принесли не запаковану пачку протоколів

Сьогодні у Кропивницькому виявили чергове порушення виборчого процесу. До міської ТВК принесли не запаковану пачку протоколів.

Про це пише CBN, передає Озон.

Виявивши порушення, член виборчої комісії ТВК від “ОПЗЖ” Петро Чубченко викликав поліцію.

Представники поліції опитали присутніх та зібрали заяви.

Довідково:

Відповідно до частини 37 та 38 статті 250 Виборчого кодексу виборчі бюлетені з голосами виборців, поданими за кожного з кандидатів у депутати, включених до територіального виборчого списку кожної організації партії, запаковуються у пакети. На пакеті зазначаються назва місцевих виборів, номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, назва організації партії, прізвище кандидата та його порядковий номер у територіальному виборчому списку організації партії, кількість запакованих виборчих бюлетенів, дата і час пакування, ставляться підписи присутніх членів дільничної виборчої комісії та печатка комісії.

Виборчі бюлетені з голосами виборців, які підтримали увесь територіальний виборчий список від організації партії, не підтримавши окремого кандидата у депутати, запаковуються у пакет. На пакеті зазначаються назва місцевих виборів, номер територіального виборчого округу, номер виборчої дільниці, назва організації партії, кількість запакованих виборчих бюлетенів, дата і час пакування, ставляться підписи присутніх членів дільничної виборчої комісії та печатка комісії.

Додати коментар