fbpx

Депутати Кіровоградської облради звернулися до Кабміну з проханням вирішити проблему заборгованості на ДП “СхідГЗК”

Депутати Кіровоградської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України з приводу критичної ситуації, що склалася на державному підприємстві “СхідГЗК”.

Про це йдеться на сайті Кіровградської обласної ради, інформує Озон.

В тексті звернення зазначається, що вже п’ять місяців трудовий колектив державного підприємства працює в умовах значної затримки з виплати заробітної плати, відсутності самого необхідного для організації безпечного та ефективного виробничого процесу (запасних частин, паливно-мастильних матеріалів та, навіть спецодягу і засобів індивідуального захисту).

Підприємство працює в складних фінансово-економічних умовах, які є наслідком і пов’язані з прийнятим Мінекоенерго невірним рішенням щодо не проведення реорганізації державного підприємства “СхідГЗК” шляхом приєднання до державного підприємства “НАЕК “Енергоатом””, яка мала би створити вертикально-інтегроване підприємство від видобутку уранової сировини до виробництва електроенергії на АЕС України.

Натомість, запропонований Міністерством, як альтернатива, контракт на поставку уранового оксидного концентрату не виконується з боку державного підприємства “НАЕК “Енергоатом”” в частині виконання графіку платежів. Станом на 28 лютого поточного року відставання від графіку становить 233 млн. грн.

Тож депутати просять Кабмін втрутитися та вирішити проблеми з фінансуванням поточної діяльності ДП “СхідГЗК” і погашенням заборгованості із заробітної плати працівникам гірничо-збагачувального комбінату.

Додати коментар