fbpx

Через безлад в Олександрії директора КП «Благоустрій» можуть звільнити

Калюжі на пів вулиці замість дороги, сміття змішане з минулорічним листям та чагарники. Така картина постала в перші місяці весни перед мешканцями міста Олександрії. Всі ці обставини можуть слугувати причиною для звільнення керівника комунального підприємства «Благоустрій».

До такого висновку прийшов міський голова Олександрії Степан Цапюк і зробив відповідний пост на своїй сторінці у Facebook.

«Під час чергового об’їзду міста у суботу 29 лютого зосередив увагу на скарги мешканців Олександрії. Проїхав ґрунтовими дорогами за рухом автобусів. Частина з них у вкрай незадовільному стані, у тому числі, і стара вулиця 6 Грудня. Незважаючи на те, що комунальні служби отримали завдання прогрейдерувати і підсипати відповідні дороги, роботи не виконані», – йдеться у повідомленні Степана Цапюка.

Також міський голова Олександрії зазначив про незадовільний стан безгосподарських територій на яких скупчилося сміття, минулорічне листя та чагарники. Крім того завдання щодо облагородження мікрорайонів Байдаківського та Перемозького, шляхом збільшення кількості двірників до 8-ми – не виконано.

З огляду на таку ситуацію Степан Цапюк пообіцяв розглянути питання про відповідність керівника займаній посаді.

Додати коментар