fbpx

Бренд-шеф ресторану у Кропивницькому розповів як пройшов візит Президента Володимира Зеленського

Сьогодні, 27 серпня, в рамках робочого візиту Кропивницький відвідав Президент України. Для обідньої перерви Володимир Зеленський обрав ресторан “Ресторація Кропивницьких”.

Журналіст сайту Озон поспілкувався з бренд-шефом закладу Володимиром Овчінніковим.

“Перший раз я приймав Володимира Зеленського у ресторані два роки тому в іншому місті, майже в цей період, але тоді він лише мав сповістити про своє рішення балотуватися в Президенти. І ось вже в якості Президента він знову обрав наш заклад, але вже в Кропивницькому”, говорить Володимир Овчінніков.

За словами пана Володимира, про візит Президента у “Ресторацію Кропивницьких” сповістили тільки вчора вночі. Меню було складено у концепції – сучасна українська кухня.

До складу меню входив: пряний оселедець, котлета по-київські, борщ і салат з помідорами та бринзою. На десерт Володимир Зеленський скуштував Львівський сирник та випив морс.

Гості, які супроводжували Президента, також куштували страви на вибір з меню ресторану.

Хоча зустріч Володимира Овчіннікова з Володимиром Зеленським відбулась вже вдруге бренд шеф зауважив, що це лише щасливий збіг обставин.

“Це просто доля. Я думаю що навіть сам Володимир Зеленський до останнього не знав де він буде обідати. Тому що це багато перевірок від ДСНС, санепідем, Держпродспоживслужба та СБУ висновки яких впливають на рішення”, – відзначив Володимир Овчінніков.

При вході у ресторан Володимир Зеленський відмітив гарний інтер’єр закладу і на виході подякував за смачну котлетку і борщ. Загалом обід Президента пройшов у діловій концепції.

Додати коментар