fbpx

Андрій Табалов розповів про свої 110 важких днів на посаді та надокучливих правоохоронців

Андрій Табалов відзвітував про свої результати роботи на посаді секретаря Кіровоградської міської ради за 110 днів.

Посадовець розпочав свою доповідь з роз’яснення обов’язків секретаря міської ради і відзначив, що ці 110 днів були вкрай важкими.

“Коли я був у минулій каденції депутатом міської ради, я не дуже усвідомлював, що це за посада (ред. секретар міськради), що вона дає. Звичайно я розумію, що є окремий вплив, є якісь важелі, але окрім того першочергове завдання секретаря організувати підготовку сесії міської ради”, – говорить Андрій Табалов.

Зокрема посадовець відзначив, що важко працювати під час сесії, адже депутати часто не можуть домовитися і виходить (Андрій Табалов тут процитував міського голову Андрія Райковича) “цирк на дроті”.

Далі секретар перейшов до більш конкретного звіту. За час його перебування на посаді, було прийнято 142 звернення від мешканців міста, вирішено 81 заяву. 18 громадян мали особисту зустріч з Табаловим, 11 питань було вирішено позитивно.

Посадовець відмітив, що велика частка питань та звернень припадає саме на сферу житлово-комунального господарства. Станом на 31 грудня 2016 року до міської ради надійшла 71 петиція, що стосується житлово-комунальних питань, 17 із них набрали необхідну кількість голосів. Всі інші були розглянуті, як звичайні звернення громадян. Зважаючи на таку статистику Андрій Табалов вважає, що треба приділяти більше уваги підприємствам міста, які обслуговують громадян. Першим у списку таких підприємств знаходиться КП “Теплоенергетик” .

“Ми з депутатами неодноразово були на цьому підприємстві і висновок тільки один. Однозначно модернізувати, адже воно працюю і виглядає як радянське”, – відзначив Андрій Табалов.

Що правда коли почнуться якісні зміни посадовець не повідомив. Кіровоградці вже давно чекають втілення в життя передвиборчих обіцянок міського голови Андрія Райковича, який обіцяв і дорогу прокласти, і труби поміняти у всьому місті.

З іншого боку Андрій Табалов відмітив, що за час його перебування на посаді відбулося ряд позитивних змін, а саме: запровадження депутатських звітів за участі керівників управлінь КМР, внесення змін до регламенту щодо обов’язкового щорічного звітування голів депутатських комісій, затвердження Перспективного плану роботи міськради на 2017 рік.

Втім, журналісти не оминули нагоду запитати Андрія Табалова як він ставиться до складення адмінпротоколу про вчинення ним адмінправопорушень, пов’язаних з корупцією. Посадовець не розгубився і звинуватив правоохоронців, яким немає чим зайнятися мовляв “це не та корупція з якою треба боротися”.

“Корупції я не вбачаю абсолютно. Якщо ви вчитаєтесь, то ви самі побачите, що наші правоохоронні органи працюють “для галочки”, аби створити побільше таких ситуацій. А таких, як я казав, багато і в нашому місті, в області і взагалі в країні. Це не та корупція з якою треба так серйозно боротися”, – прокоментував Андрій Табалов.

Закінчив свій виступ Андрій Табалов обіцянками про розвиток міста. За словами посадовця він буде робити все, щоб припинити “цирк” у міській раді.

Додати коментар