fbpx

Андрій Райкович шукає команду для новоствореної партії “Пропозиція” (відео)

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович збирає команду для новоствореної політичної парті “Пропозиція”.

Про це Андрій Райокивч розповів сьогодні 30 червня, під час брифінгу, інформує Озон.

Зі слів керманича міста головна ідея партії направлена на розділення повноважень держави і повноважень місцевого самоврядування. Інакше кажучи зберегти курс на розвиток територіальних громад, який на думку міського голови потребує значного доопрацювання.

Для цього потрібні професіонали своєї справи і лідери територіальних громад, які зможуть надати державі свою “пропозицію” як зробити наші території успішними, – зауважив Андрій Райкович.

Шукати команду міський голова збирається серед лідерів ОТГ, а також серед людей, які довгий час супроводжують його у кар’єрі. На жаль, журналісту сайту Озон, Андрію Крившенку, поки не вдалося дізнатися імена цих претендентів.

Також Андрій Райкович відмітив, що готовий взяти в команду і людей з інших політичних проєктів, якщо вони виявлять бажання.

Поки фінансується партія з власних заощаджень її членів.

“Я і шість моїх колег – самодостатні люди і в багатьох фінансових проєктах ми приймаємо участь. Я маю можливість приймати участь в цьому політичному проєкті. На сьогоднішній день він не вимагає надмірного фінансового ресурсу”, – прокоментував Андрій Райкович.

Додати коментар