fbpx

Водійка, яка на смерть збила 51-річну жінку у Кропивницькому, може вийти під заставу

Водійка автомобіля “Nissan”, яка 4 вересня збила на смерть 51-річну жінку, може вийти під заставу. Сьогодні, 7 вересня, жінці обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.

Як інформує Озон, про це повідомила прес-служба Ленінського районного суду.

За версією слідства,  підозрювана Я. близько 8:00 години, керувала автомобілем «Nissan Juke», рухалась в світлу пору доби по вул. Євгена Чекаленка зі сторони вулиці Шевченка в місті Кропивницький в напрямку вулиці Чорновола, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу на перехресті вулиць Євгена Чекаленка та Шевченка, діючи необережно, проявила злочинну самовпевненість та недбалість до забезпечення елементарних вимог безпеки дорожнього руху, чим грубо порушила вимоги п.п. 1, 5, 2.3 (б) і (д) Правил дорожнього руху України.“, – йдеться у повідомлені.

Дослідивши всі матеріали, додані органом поліції, суд застосував щодо підозрюваної запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Розмір застави визначив у розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто 168 160 гривень.

Leave a Reply