fbpx

У Кропивницькому запрошують на майстерню “Громадський бюджет як інструмент розвитку громади”

13 березня у місті Кропивницький відбудеться майстерня “Громадський бюджет як інструмент розвитку громади”, яка стане платформою для обміну досвідом у реалізації громадського бюджету/бюджету участі між громадами-партнерами Програми DOBRE Кіровоградської області (Маловисківська, Смолінська, Компаніївська, Новоукраїнська, Помічнянська, Дмитрівська, Новопразька, Бобринецька громади).

Майстерня буде особливо корисною для громад, які планують запуск громадського бюджету у 2020 році.

Запрошуємо представників від органів місцевого самоврядування (зокрема – фахівців, які працюють у робочих групах над громадським бюджетом), представників громадських організацій та ініціативних груп, молодіжних працівників, авторів проєктів на конкурс “Місцеві ініціативи для розвитку громади-2020”.

Можливою є участь представників від інших громад, які не є у Програмі DOBRE. З питаннями щодо бронювання місця звертайтеся, будь ласка, до Світлани Литвиненко, координаторки заходу.

Кількість місць обмежена.

Реєстрація є обов’язковою для всіх учасників: https://forms.gle/sN2Qce3rfFWxfpV58

Подія на фейсбук: https://www.facebook.com/events/503184797238482/

У програмі заходу:

  • поговоримо про громадський бюджет (як використовують і що втілюють в громадах по Україні) як інструмент розвитку громади;
  • з’ясуємо, які відмінності між конкурсом проектів та громадським бюджетом та переваги останнього;
  • познайомимося з досвідом громад, у яких запрацював Громадський бюджет (Бобринецька, Маловисківська, Новоукраїнська ОТГ);
  • отримаємо поради від Андрія Паливоди, заступника міського голови Кропивницького, ідейника Громадського бюджету в Кропивницькому;
  • навчимося планувати та проводити інформаційну кампанію для Громадського бюджету: як популяризувати цей інструмент участі, як залучити до його використання громадян;
  • надихнемося історіями від авторів проєктів громадського бюджету та громадськими активістами, які просувають ідею громадського бюджету.

ДЕ? Кропивницький, Креативний простір “KOWO” (провулок Василівський, 10) (Увага! Простір знаходиться на 5-му поверсі, у будівлі немає ліфта).

КОЛИ? 13 березня 2020 року

О КОТРІЙ? Реєстрація та вітальна кава з 9.30

Тривалість програми з 10.00 до 16.00

Будь ласка, розраховуйте час свого від’їзду не раніше 16.00

Організатори компенсовують автобусні та залізничні квитки за умови наявності квитків та пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Важливо! Прохання до учасників ознайомитися і взяти з собою на майстерню відповідні Положення, що регулюють порядок проведення Громадського бюджету / Бюджету участі у громаді.

Організатори оплачують доїзд учасників за умови наявності квитків (залізничні, автобусні), забезпечують харчування (кави-брейк та обід).

Координаторка події – Світлана Литвиненко (095-790-08-75).

Майстерня “Громадський бюджет як інструмент розвитку громади” проводиться Спілкою “Громадські ініціативи України” та Агенцією сталого розвитку “Хмарочос” в рамках проекту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Додати коментар