fbpx

У Кропивницькому заарештували членів угруповання “Білі леви” – родичі перекрили дорогу

Сьогодні у Кропивницькому під стінами прокуратури зібралися родичі та знайомі членів угруповання “Білі леви”, яких заарештували за підозрою у грабіжництві та шахрайстві.

Як повідомляє OZONE, серед заарештованих є четверо неповнолітніх. Батьки, які пікетують будівлю прокуратури, коментувати ситуацію відмовилися.

Учасники мітингу перекрили дорогу навколо будівлі прокуратури, що завдало незручностей для мешканців міста.

Інспектор з охорони прав людини Олександр Буршуляк, вбачає порушення у процедурі арешту.

“У прокуратурі був брифінг. Нас на брифінг не пустили. Я порушую справу проти незаконного затримання дітей. Зараз 12 чоловік сидять в ізоляторі тимчасового утримання. Четверо неповнолітніх та дитина хвора на рак крові. Їх було затримано з грубими порушеннями. Я вважаю це порушенням”,прокоментував Олександр Буршуляк.

Однак, як повідомляє сайт Преса України, членів угруповання “Білі леви” заарештували за підозрою у грабіжництві та шахрайстві. Співробітники СБУ “взяли” вісім учасників угруповання під час розправи над черговою жертвою Організаторами банди виявилися два інспектори міського слідчого ізолятора.

Правоохоронці розповіли, що учасники банди шантажували постраждалих погрожуючи розміщенням відео у мережі Інтернет. Вони вимагали у них гроші та інші матеріальні цінності.

У якості доказів правоохоронці приводять майже сорок відеороликів, на яких учасники угруповання «Білі леви» здійснюють групові напади на мешканців Кропивницького.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 189 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

Додати коментар