fbpx

У Кропивницькому почастішали випадки крадіжок комунального майна

У Кропивницькому почастішали випадки крадіжок комунального та спільного чи особистого майна мешканців житлових будинків. Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького висловлює переконаність у тому, що  такому зухвалому варварству неможливо знайти розумне виправдання і йому не місце в цивілізованому суспільстві.

Про це йдеться на сайті міської ради, інформує Озон.

– Злодії, шукаючи легких шляхів наживи, продовжують нагрівати руки, викрадаючи дороговартісне ліфтове обладнання, дощоприймальні решітки, металеві люки, що десятками зникають з доріг та прибудинкових територій, огорожі, автоматичні вимикачі у під’їздах будинків, електричні дроти, опалювальні прилади, дорожні знаки, кутники з високовольтних опор, обладнання дитячих та спортивних майданчиків, металеві елементи лавок, – відзначила т.в.о. начальника головного управління ЖКГ Тетяна Савченко. – Відновлення викраденого непосильним тягарем лягає на плечі житлово-експлуатаційних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканців будинків, комунальних підприємств та бюджету міста. 

Не гребують зловмисники і найсвятішим, скоюючи акти вандалізму на кладовищах та  меморіалах, – наживою стають металеві огорожі, пам’ятні та ритуальні атрибути.

Особливе занепокоєння викликають резонансні випадки псування майна у багатоквартирних будинках – підпали ліфтів, розкурочення інженерних систем, що забезпечують життєдіяльність всього будинку, викрадення приладів опалення з під’їздів та будинкових лічильників. 

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького звертається до всіх мешканців міста з проханням бути уважними до підозрілих осіб, що можуть нанести потенційну шкоду майну, або ж взагалі викрасти його. Пам’ятайте, що фахівці комунальних служб: ЖЕО, КП «Аварійно-диспетчерська служба» тощо, працюють у спеціальній робочій формі з логотипами підприємств. 

– У разі, якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна, або ж виявили підозрілих осіб, не зволікайте – негайно звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби (15-80), підприємства-управителя та правоохоронних органів (102), – наголосила Тетяна Савченко. – Нагадуємо власникам приймальних пунктів металобрухту, що приймальні пункти будь-якої форми власності не мають права приймати брухт явно злочинного походження: люки, сотні метрів дротів, огорожі, пам’ятні знаки чи плити тощо. Водночас попереджаємо тих, хто безрозсудно скоює крадіжки: ганебні вчинки можуть коштувати іншим людям життя та здоров’я. Лише спільні дії комунальників, правоохоронців та небайдужих містян зможуть зупинити «металевий» вандалізм у місті Кропивницькому.

Leave a Reply