fbpx

У Кропивницькому ліквідували підпільний горілчаний цех, який працював в антисанітарних умовах (ФОТО)

На місці виробництва вилучили 1500 л готової коньячно-горілчаної продукції та 100 л спирту

 У Кропивницькому правоохоронці припинили діяльність підпільного виробництва контрафактної лікеро-горілчаної продукції. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Згідно з повідомленням, виробництво сурогатного алкоголю налагодив місцевий житель. Сировину для виробництва (спирт) він отримував із Черкаської області. Потім у кустарних умовах виготовляв горілку, коньяк або настоянки.

“Фальсифікат розливався в антисанітарних умовах у п’ятилітрову пластикову тару та продавався на території Кропивницького та області”, – наголошується у повідомленні.

На місці підпільного виробництва правоохоронці вилучили 1500 літрів готової коньячно-горілчаної продукції та 100 літрів спирту.

За цим фактом наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року вступив в силу закон №5132 “Про внесення змін у Податковий кодекс щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2017 році”. Він передбачає підвищення акцизів на етиловий спирт на 20% з нинішніх 105,8 гривень/літр до 126,96 гривень/літр, на пиво на 12% – з 2,48 гривень/літр до 2,78 гривень/літр.

Напишіть відгук