fbpx

На ректора університету у Кропивницькому склали протокол за порушення карантину

На ректора одного з вищих навчальних закладів у Кропивниькому склали протокол про адміністративне правопорушення за порушення карантинних вимог під час проведення масового заходу – посвяти в студенти.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, передає Озон.

До Держпродспоживслужби звернулися зі скаргою про порушення карантину та надали фотодокази. Судячи з фотографії мова йде про Економіко-технологічний інститут імені Роберта Ельворті.

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили обстеження навчального закладу з метою перевірки дотримання протиепідемічних заходів та встановили, що в закладі дійсно проводили масовий захід з недотриманням між студентами дистанції в 1,5 метра та з кількістю учасників більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі. Це є порушенням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

За результатами обстеження спеціалісти Держпродспоживслужби склали протокол про адміністративне правопорушення на ректора вишу та провели роз’яснювальну роботу з адміністрацією навчального закладу щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та дотримання протиепідемічних заходів.

Використано фото заявника.

Додати коментар