fbpx

На Кіровоградщині СБУ затримала одного з кандидатів у мери

Співробітники СБУ затримали одного з кандидатів на посаду міського голови у Світловодську, який є діючим депутатом Кіровоградської обласної ради за порушення виборчого законодавства напередодні виборів до місцевих рад.

Про це йдеться на сайті СБУ, передає Озон.

За попередніми даними слідства встановлено, що один із діючих депутатів Кіровоградської обласної ради спільно із своїм помічником організували схему перетягування голосів виборців на «липового» кандидата. За неправомірну вигоду технічний кандидат з таким же прізвищем одного із конкурентів на виборах мав зареєструватися для зменшення його голосів під час виборчого процесу. Для здійснення підкупу депутат залучив свого помічника.

“Мова йде про технічного кандидата на прізвище Маліцький. Від Зе команди на Світловодщині з таким прізвищем буде йти діючий депутат міської ради Андрій Маліцький”, – коментує громадський активіст Андрій Лаврусь у своєму Telegram-каналі.

У межах розпочатого кримінального провадження правоохоронці затримали, згідно з ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, обох фігурантів справи після передачі 10 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборця, учасника референдуму).

Триває досудове слідство.

Заходи проводились спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Додати коментар