На Кіровоградщині правоохоронці затримали чоловіка при спробі дачі їм хабара (ФОТО)

За 1 тисячу доларів США чоловік намагався домовитися з поліцейськими, щоб вони відпустили вантажівку з лісом, на який відсутні будь-які документи.

Про це OZONE повідомили у департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Затримали чоловіка співробітники Управління захисту економіки в Кіровоградській області та прокуратури області.

В рамках кримінального провадження, відкритого за фактом незаконної заготівлі та реалізації деревини оперативники Управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ Нацполіції та слідчі обласної поліції проводили процесуальні заходи. Поліцейські зупинили автомобіль, завантажений деревиною, який виїхав з території товариства, що проходить по справі та направлявся до м. Фастів, де знаходиться пилорама.

Щоб поліцейські не здійснювали перевірку документів та вантажу, а такожзакрили очі” на факт правопорушення, один із фігурантів запропонував оперативникам УЗЕ в Кіровоградській області 1 тисячу доларів США хабара.

Про дану подію було повідомлено керівництво підрозділу, працівників прокуратури Кіровоградської області та територіального відділу внутрішньої безпеки.

В подальшому працівники Управління захисту економіки в Кіровоградській області ДЗЕ НПУ під процесуальним керівництвом слідчих прокуратури Кіровоградської області за сприянням працівників відділу внутрішньої безпеки в Кіровоградській області ДВБ НПУ затримали 46-річного хабародавця.

Прокуратура Кіровоградської області вже відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

 

Напишіть відгук