fbpx

На Кіровоградщині поліцейські продовжують профілактичне відпрацювання “Безпечні дороги”

Наряди територіальних підрозділів Головного управління поліції області та Управління патрульної поліції продовжують чергування на автошляхах державного значення, заміських  дорогах та на території населених пунктів.  Їх кількість буде збільшена у період свят та вихідних днів.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Кіровоградської області, передає Озон.

Заходи проводяться на території області з 20 липня. Їх мета –  зменшення аварійності на автошляхах, профілактична робота з водіями та пішоходами, спрямована на дотримання ними правил дорожнього руху.
За час відпрацювання правоохоронці виявили та припинили  2100 фактів порушень правил дорожнього руху. З них  146 – керування транспортними засобами у нетверезому стані, 375 – порушень правил користування ременями безпеки або мотошоломами, 33 –   обгону або виїзд на зустрічну смугу,  482 – керування транспортними засобами без відповідних документів. Факти порушення швидкісного режиму на території області продовжують фіксуватися з допомогою 5- ти автоматичних відеокомплексів фіксації порушень швидкісного режиму.

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися ПДР, швидкісного режиму, не допускати кермування транспортними засобами у нетверезому стані, користуватися спеціальними кріслами для подорожей з дітьми, використовувати паски безпеки.

Додати коментар