fbpx

Кропивницькі шахтарі збираються на акцію протесту через затримку заробітної плати

Працівникам Інгульської шахти, яка відноситься до ДП “СхідГЗК”, протягом 8 місяців систематично затримають виплату заробітної плати.

Про це сайту Гречка повідомив Дмитро Бондарєв, голова незалежної профспілки гірників Інгульської шахти.

За словами пана Дмитра, працівники шахти планують проводити акцію протесту в понеділок 25 травня під стінами Кіровоградської облдержадміністрації та міністерством енергетики у Києві.

НАЕК “Енергоатомом” заборгувало ДП “СхідГЗК” близько 300 мільйонів гривень. Через це виникають складнощі з виплатою заробітної плати та сплати комунальних послуг. Зокрема, 29 квітня на підприємство прийшов попереджувальний лист від ПрАТ “Кіровоградобленерго” про відключення електропостачання у зв’язку з боргами. ДП “СхідГЗК” заборгувало ПрАТ “Кіровоградобленерго” 80 мільйонів гривень.

За словами Дмитра Бондарєва, у разі відключення світла, шахтарі будуть ризикувати життям, адже зупиниться робота вентиляцій, ліфтів та освітлення.

Втім, НАЕК “Енергоатомом” є заручником ситуації так само як і ДП “СхідГЗК”, адже перебої з виплатою коштів пов’язані пов’язані з тим, що гарантований покупець “Укренерго” також заборгував “Енергоатому” 4 мільярди гривень.

Додати коментар