fbpx

Кропивницькі руфери врятували чоловіка від смерті на рельсах

У Кропивницькому троє підлітків-руферів врятували чоловіка, який був напідпитку і вирішив прилягти відпочити на залізничній колії.

Як розповідає один із руферів, 15-річний відеоблогер Владислав Гречка, подія сталася у неділю близько 18:00, біля арки на вулиці Колгоспній.

“Ми з хлопцями йшли знімати чергове відео і по дорозі наткнулися на чоловіка, який лежав головою просто на рейках. Ми спробували допомогти йому піднятися, але він був дуже п’яний і не міг утриматися на ногах”, – говорить Владислав.

Після кількох невдалих спроб відтягти Василя (саме так представився хлопцям напівпритомний чоловік)  від колії, хлопці вирішили викликати поліцію.

“Совість не дозволила б нам кинути чоловіка без нагляду, адже потяги тут ходять досить часто і хто знає чим це могло закінчитися”, – говорить відеоблогер.

Патрульні, які прибули на місце події оглянули чоловіка та викликали карету швидкої допомоги. Підлітки-рятівники допомогли донести Василя до машини.

– Ми досі шоковані, як нам вдалося опинитися в потрібний час і в потрібному місці. Хоч щось хороше зробили. Буквально за 20 хвилин після того, як ми відтягнули чоловіка, проїхав вантажний потяг. Якби не ми, його б уже не було на цьому світі, – додає юний руфер.

Відео Владислава Гречки:

 

Напишіть відгук