Кропивницькі патрульні продовжують допомагати водіям, що потрапили у снігові пастки на дорозі (ФОТО)

Снігові замети змусили патрульних переорієнтувати свої сили на надання посиленої необхідної допомоги учасникам дорожнього руху на вулицях міста.

Лише за ніч охоронці порядку надали допомогу близько 20 учасникам дорожнього руху, які не могли вибратися із снігового замету.

Посеред вулиці зупинився автомобіль Daewoo Lanos. Водій не зміг самостійно продовжити рух. Йому допомогли правоохоронці, які відштовхнули авто з проїзної частини та забезпечили безперешкодний проїзд іншим учасникам дорожнього руху.
Не пощастило і водієві, який близько 2-ї години ночі намагався поставити свій автомобіль на стоянку на вулиці Андріївській. Снігові замети перешкоджали в’їзду транспортного засобу. 115 екіпаж, який проїжджав повз, допоміг кермувальнику заїхати на стоянку. Вдячний водій був настільки здивований допомозі, що навіть зателефонував на 102 і висловив щирі слова вдячночності правоохоронцям.
102 екіпаж, близько 5-ї години ранку , на вулиці Шевченка, побачив водія авто Toyota, який намагався самостійно витягти транспортний засіб із снігового замету. Інспектори одразу допомогли водієві, той подякував інспекторам за надану допомогу.

Патрульна поліція продовжує несення служби у тісній взаємодії із шляховиками, ретельно контролює розвиток ситуації до повної нормалізації дорожнього руху в місті.

Напишіть відгук