fbpx

Директорка школи у Кропивницькому подала заяву про злочин на дітей, які рятували кошеня

Директорка Балашівської гімназії у Кропивницькому подала заяву про злочин до поліції на учнів, які рятували кошеня.

Про це йдеться у сюжеті ТСН, інформує Озон.

Зі слів дітей, дорослі не захотіли відкривати стару будівлю на території школи звідки 2 дні поспіль було чутно крики малого кошеняти. Тому діти вирішили самотужки дістати тварину. Тим не менш, щоб потрапити у зачинене приміщення довелося відламати залізний лист на дверях.

Після того як діти дістали кошеня, директорка школи зібрала дітей і на очах у ровесників почала лаяти школярів, а потім поскаржилася у поліцію в результаті чого було відкрито справу за фактом пошкодження шкільного майна.

Як повідомив слідчий відділу поліції, зараз встановлюється сума збитків пошкодженого майна, будуть проведені бесіди з учасниками і в результаті цього буде прийнято рішення.

Директор школи вважає, що таким чином виховує у дітей відповідальність.

“Щоб діти бачили що є поліція, що шкодити не можна”, – зауважила Марія Михайлівна.

У свою чергу до правоохоронців звернулися і батьки учнів, які впевненні, що під час публічного покарання були порушені права дітей і школярі отримали психологічну травму.

2 коментарі до “Директорка школи у Кропивницькому подала заяву про злочин на дітей, які рятували кошеня

 • 09.09.2020 о 12:11
  Permalink

  пи….ка кo….ная как можно таких держать директоров просто сволочь Як повідомив слідчий відділу поліції, зараз встановлюється сума збитків пошкодженого майна, будуть проведені бесіди з учасниками і в результаті цього буде прийнято рішення. Вы вдумайтесь дети спасли жиивотное а с ними собираются розбираться ,,,,,,как вам не стыдно делают из детей преступников поломали дверь ,,, та эту директрису на ,,,

  Відповідь
 • 10.09.2020 о 23:56
  Permalink

  Я горжусь такими детьми. Уровень эмпатии куда важнее чем знание что есть полиция.

  Відповідь

Додати коментар