fbpx

Аудитори Кропивницького виявили на медичному підприємстві незаконних витрат на понад 2 млн грн, призначених на боротьбу з COVID-19

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» за період з 01.01.2020 по 30.06.2020. Установлено порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн грн.

Про це сайту Озон повідомила пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Аудитори встановили, що за рахунок коштів, отриманих Центром від Національної служби здоров’я України за договором про надання екстреної медичної допомоги пацієнтам із підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, працівникам виїзних бригад, які не були безпосередньо зайняті на роботах із ліквідації хвороби, здійснено виплати на суму понад 1 млн грн. Через допущені порушення з оплати праці зайво сплачено єдиний соціальний внесок на суму понад 360 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Додати коментар