fbpx

Кандидати в депутати почали засівати округи

В смт. Нова Прага, пройшла посівна хвиля у вигляді агітаційної реклами від кандидата в народні депутати Олександра Поворознюка. Поштові скриньки забиті, автобусні зупинки закидані.

Сьогодні, біля свого двору, жителі могли побачити подарунок у вигляді букету однотипних листівок, які стирчать з поштового ящика. Частина цього букету лежить на землі. Мабуть треба робити більшу почтову скриньку, а то бідним депутатам не зручно пхати свої мемуари. Ще до десятка листівок спокійно погойдує вітер на автобусній зупинці. Особливо треба виділити той факт, що розклеювачі цих листівок “дбайливо” зірвали оголошення на автобусній зупинці. Певно щоб нічого не відволікало від розглядання кандидата. Ви подумаєте що зірвані об’яви кинули до смітника? Навіщо? Вони теж лежать на землі.

Кандидат, як гордо зазначається у буклеті, не “щойно з сівалки”, а вже втретє обирається депутатом Петрівської районної Ради. Тобто такий метод агітації відточений роками і напевне працює.

Вдало вибраний для описаної ситуації слогАн на листівці – “З людьми і для людей!”. Напевне таким чином депутат хоче бути в кожному дворі, під кожним кущем, на кожній зупинці і тільки не в смітнику.

Ось тільки ніяких контактів з кандидатом, чи його штабом, у листівці не вказано. Мабуть кандидат хоче бути з людьми, а ось щоб люди з ним були – ні. Та й правильно, навіщо ото вислуховувати, якихось “людішек”.

Взагалі політична реклама у поштових скриньках це нормально. Тут я заперечувати нічого не буду. Нормально це до того моменту, коли вона акуратна. Але розкидати по вулиці сміття і робити безлад – такі дії не викликають поваги. Це моя суб’єктивна думка…

Додати коментар