«Золотой Век» вдруге впевнено переграє «Кремінь-2»

У повторній грі туру чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Золотой Век» на власному майданчику знову впевнено здолав кременчуцький БК «Кремінь-КДЮСШ-2-Педколедж» – 120:84 (24:25, 27:23, 34:16, 35:20).

Кременчуцька команда створила більший спротив господарям. Гравці БК «Кремінь-2» навіть виграли першу чверть з різницею в один пункт. Інтрига протистояння збереглася і в другій чверті, в якій взяли гору вже підопічні Андрія Бєлозерського – 27:23. Однак на велику перерву команди пішли фактично за рівного рахунку. Після перерви все стало на свої місця. Вигравши третю десятихвилинку – 34:16, баскетболісти «Золотого Века» фактично гарантували собі другу перемогу в протистоянні. Кременчуцька команда не знайшла контраргументів грі господарів і в заключній чверті. Як підсумок, «Золотой Век» здобуває чергову впевнену перемогу, вкотре підтвердивши статус фаворита групи.

У сьогоднішньому поєдинку найрезультативнішими гравцями у складі нашої команди стали Андрій Куліш (27 очок), Гліб Бузько (18 очок), Олександр Дробязко (15 очок), Богдан Сосой, Костянтин Великанов, Владислав Рижов (усі – по 14 очок).