Поліцейські охоронятимуть футбольних фанатів

Керівництво Кропивницького відділу поліції та інших силових відомств спільно з представниками футбольного клубу «Зірка» обговорили першочергові заходи безпеки під час проведення футбольних матчів в обласному центрі.

У ході зустрічі було прийнято рішення посилити профілактичну роботу в тісній взаємодії з іншими службами міста. Зокрема, щодо надання роз’яснення футбольним вболівальникам про необхідність дотримуватись правил поведінки на території спортивної споруди та не порушувати публічний порядок. Адже попередити правопорушення набагато ефективніше, ніж боротися з його наслідками.

«Працюючи єдиною командою, ми повинні створити належні умови для безпечного перебування громадян на стадіоні під час проведення футбольних матчів», – наголосив керівник підрозділу Дмитро Авдієнко.

Для забезпечення публічної безпеки і порядку будуть залучатися працівники Кропивницького відділу поліції, роти поліції особливого призначення, патрульної поліції, батальйону патрульної служби особливого призначення «Святослав» та поліції охорони.

 

За матеріалами Кропивницького відділу

поліції Кіровоградської області


Comments:

Напишіть відгук