На Кіровоградщині відбувся товариський футбольний матч «Хлібодар» – «Колос»

У селі Суботці відбувся товариський футбольний матч «Хлібодар» (Суботці) – «Колос» (Дмитрівка).

Про це сайту OZONE повідомила прес-служба відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації.

Вже на першій хвилині матчу Олександр Степаненко відкрив рахунок. У подальшому до завершення тайму більше забитих м’ячів не було. На початку другого тайму зустрічі Андрій Радченко зрівняв рахунок. «Хлібодар» у останні 20 хвилин матчу забив три м’ячі. Олександр Степаненко оформив хет-трик; ще один м’яч на рахунку Олега Колюки з передачі Юрія Маринича. Матч завершився з рахунком 4:1.

На наступні вихідні у Дмитрівці запланований матч-відповідь між командами «Хлібодар» та «Колос».

«Хлібодар» (Суботці) – «Колос» (Дмитрівка) – 4:1 (1:0) (Степаненко, 1, 60, 75; Колюка, 65 – Радченко, 43)