Кропивницька “Зірка” здобула перемогу над “Карпатами” (Відео)

11 грудня відбувся футбольний матч у рамках 18 туру ліги Парі-Матч між кропивницькою “Зіркою” та Львівськими “Карпатами”. Наша команда зуміла цілком заслужено перемогти з рахунком 3:2.

У стартовому складі нашої команди, порівняно з попереднім матчем, тренери зробили кілька замін. Зокрема, замість Максима Ковальова, котрий зазнав пошкодження, в центрі оборони зіграв Олександр Кучеренко. Також, із перших хвилин, в атаці грав Джонатан Мойя, а в опорній зоні Владислав Лупашко.

Більш гострими на початку зустрічі були львівські «Карпати». Господарі зустрічали суперників високим пресингом на їх половині поля. І з-під цього тиску кропивничанам частіше не вдавалося вправно виходити. Після гострої передачі від Ігоря Худоб’яка м’яч відскочив до Бланко Лещука й той із лінії штрафного майданчика «пиром» пробив точно в кут – 1:0.

“Насправді, перші 15 хвилин ми провалили. Потім спробували перебудуватись, просив хлопців, щоб швидше ходив м’яч, швидше приймати рішення та покращувати чіткість передач. Картинка є, але роботи до її остаточного становлення ще дуже багато”, – говорить в.о. головного тренера «Зірки» Роман Монарьов.

На 30-й хвилині подача з лівого флангу від Ігоря Загальського завершилася тим, що захисники львів’ян вибили м’яч подалі. Але на підхопленні був саме 11-й номер нашої команди. Як і в матчі з «Олександрією», Андрій пробив у дотик, цього разу низом і точно в кут, без шансів для Романа Підківки, а м’яч рикошетом від стійки залетів у ворота – 1:1.

Свій дебютний гол у Прем’єр-лізі наш капітан забив п’ятою, пробивши точно в дев’ятку й замкнувши класну подачу Дмитра Білонога з кутового – 1:2. Та радість від забитого м’яча для «Зірки» була недовгою. Уже за хвилину той-таки Перейра не встиг перервати націлену передачу суперників, із правого флангу, в район 11-ти метрової позначки, звідки Амбросій Чачуа влучно пробив головою – 2:2.

Але згодом вже гості продемонстрували, що не збираються грати на нічию в цьому, просто-таки божевільному поєдинку. За чотири хвилини націлену подачу зі штрафного на дальню стійку зробив Артем Щедрий, а центрбек Олександр Кучеренко акуратно відправив м`яч точно у дальній кут воріт Підківки – 2:3. Одразу ж рахунок ледь знову не зрівнявся, але Євген Паст урятував кропивничан, відбивши дальній удар, а на добиванні Павло Ксьонз відверто нас «вибачив», пробивши із кута воротарського над поперечиною.

За підсумками матчу можна сказати, що у відпустку футболісти та тренери «Зірки» йдуть у прекрасному настрої на 8-й сходинці.