Богданівський «Буревісник» здобув перемогу над командою «Мегаполіс» у Кропивницькому

У матчі 16-го туру Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу богданівський «Буревісник» здобув перемогу над командою «Мегаполіс».

У першому таймі матчу богданівська команда забила два м’ячі. Рахунок відкрив Дмитро Базака, а за дві хвилини до завершення тайму Олександр Постільняк подвоїв рахунок. По ходу другого тайму «Буревісник» вів у рахунку 6:2, але дозволив супернику відіграти два м’ячі. Підсумковий рахунок 6:4 на користь «Буревісника».

У наступному турі, 19 березня, богданівський «Буревісник» зіграє з командою «Парадіз». Початок матчу о 13.00.

«Мегаполіс» (Кропивницький) – «Буревісник» (Богданівка) – 4:6 (0:2) (Михайлов, 31, 47; Гончар, 38; Федак, 48 – Базака, 13; Постільняк, 23; Свириденко, 27; Малий, 34, 43; Дар’єв, 40)