Богданівці грають у Відкритому чемпіонаті Кропивницького

Завершилася перша частина Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу серед аматорських команд сезону 2016/2017 років.

Другий рік поспіль у даних змаганнях бере участь богданівський «Буревісник» (граючий тренер Олександр Довженко). Команда «Буревісник» є єдиним представником Знам’янщини на Відкритому чемпіонаті міста Кропивницький. Богданівці виступають у третій лізі. Відзначимо, що на цих змаганнях сформовано шість ліг – у п’ятьох лігах виступає по 10 команд, у екстралізі – вісім. Суперниками богданівців у третій лізі є наступні команди: «Парадіз» (Кропивницький), «Нива» (Компаніївський район), «Арнаутово-Спорт» (Кропивницький), «Борисфен» (Кропивницький), «СДЮШОР-2» (Кіровоградський район), «КДЮСШ-Інгул» (Кропивницький), «Пятихатки» (Кропивницький), «Мегаполіс» (Кропивницький) та «Агроспорт» (Кіровоградський район). Матчі цієї ліги проходять у Кропивницькому у спортивному комплексі СДЮШОР – 2 імені В. Верхоланцева.
Якщо минулого року богданівцям вдалося по ходу сезону набрати хід і фінішувати на третьому місці, то цього сезону не вдається демонструвати високі результати. Причин є кілька. Суперники цього сезону сильніші, ніж минулого. Також у команди є кадрові проблеми і оптимальний склад зібрати немає можливості. У шести зіграних матчах богданівська команда святкувала лише одну перемогу, а у інших зазнала поразок. У останньому матчі 2016 року, який відбувся 18 грудня, богданівці програли «Агроспорту» з рахунком 3:5. Цей матч для богданівців розпочався невдало – вже на першій хвилині отримав травму Павло Яровий. У першому таймі зустрічі «Агроспорт» був сильнішим – 4:1. Після перерви вдалося два м’ячі відіграти, але не більше. Мали кілька моментів зрівняти рахунок, але підводила реалізація. А суперник у контратаці збільшив рахунок до 5:3.
На разі «Буревісник» у турнірній таблиці третьої ліги посідає восьме місце серед десяти команд. Друга частина чемпіонату стартує 8 січня 2017 року: у сьомому турі «Буревісник» зіграє з «Мегаполісом».